Šolski sklad

Šolski sklad OŠ Šempas in Vrtec Šempas je bil konstituiran meseca aprila 2009, prva redna seja pa je bila v mesecu oktobru 2009. Upravni odbor sklada sestavljajo predstavniki šole in predstavniki staršev, sklad pa zastopa in predstavlja predsednik upravnega odbora.

Poslanstvo šolskega sklada je prispevati za dobrobit naših otrok, ustvarjati možnosti za njihovo sprostitev in zdrav razvoj. Finančna sredstva šolski sklad pridobiva iz prispevkov staršev, prispevkov občanov, donacij, zapuščin in iz drugih virov.

Njegov namen je pridobivati sredstva in prispevke za pomoč socialno šibkim otrokom in vzdrževati, financirati nadstandardno dejavnost in opremo ter zagotavljati sredstva za spodbujanje razvojne in raziskovalne dejavnosti učencev.
Pravila šolskega sklada

V imenu Šolskega sklada se vsem sponzorjem in staršem zahvaljujemo za pomoč!

Ker vsega tega ne bomo uspeli doseči sami vas prosimo za pomoč. S skupnim delom in prispevki lahko zagotovimo našim otrokom kvalitetnejše šolanje, zato vas tudi v tem šolskem letu vabimo k sodelovanju.

Vsak Vaš prispevek bo zelo dobrodošel in nam bo pomagal izpolniti načrte.

Želim pomagati šolskemu skladu z nakazilom na TRR 01284 603 067 2010 s pripisom “Za šolski sklad”.

Maja 2017 se je konstituiral nov upravni odbor šolskega sklada OŠ Šempas in Vrtec Šempas.

• Predsednica šolskega sklada: Andrejka Humar (predstavnica staršev)
  • namestnik predsednika: Mojca Maver Podbersič (predstavnica šole)
  • ostali člani: Nataša Dakskobler (predstavnica šole),
    Karin Mervič (predstavnica vrtca),
    Zala Koren (predstavnica staršev),
    Tea Krivec (predstavnica staršev) in
    Marko Živec (predstavnik staršev).

Osnove in merila za dodeljevanje socialne pomoči

(Skupno 1.189 obiskov, današnjih obiskov 1)