Ob letošnjem tednu športa skupaj s Športno zvezo Nova Gorica pripravljamo brezplačno predavanje o zdravi prehrani otroka oziroma mladostnika športnika. Pri svojem delu se namreč srečujemo tudi z mladimi športniki, ki so nepravilno, nekateri nezadostno, prehranjeni; nekateri pa uporabljajo različne, celo zdravju škodljive, prehranske dodatke.

Predaval bo Gašper Tonin, dr. med., 30.9. 2024 v Gledališki dvorani Gimnazije Nova Gorica.

Predavanje, namenjeno prvenstveno mladim športnikom, dijakom in učencem tretje triade osnovne šole, se bo pričelo ob 13:30; predavanje z isto vsebino, namenjeno predvsem staršem, trenerjem in drugim, za otroke pomembnim odraslim, pa se bo začelo ob 17. uri.

Informacije o načrtovanem dogodku smo zapisali na plakat v priponki: Plakat predavanje prehrana

Z namenom, da bi vabilo doseglo vse mlade športnike in njihove starše, vas vljudno prosimo, da bi plakat v priponki po e-Asistentu posredovali staršem vaših dijakov in učencev.

Iskrena hvala za sodelovanje in prijazno vabljeni na dogodek.

Lep pozdrav,

Petra Kokoravec, dr. med., spec. druž. medicine