20160906 113429Učiteljice sporočajo, da so učenci srečno prispeli v Zambratijo in so že nastanjeni po sobah. Vse skupaj lepo pozdravljajo in pošiljajo lepe pozdrave.

Ker jim je vreme sinoči malce zagodlo, so se do savudrijskega svetilnika odpravili kar danes dopoldan. Se imajo lepo in vse pozdravljajo.

Resized 20160907 115313Morski psi, zlati delfini in morski tigri vam pošiljamo morske pozdrave. Veselo plavamo in se zabavamo. 🙂

ČETRTEK:
Petošolci vam sporočamo, da imamo še vedno lepo vreme in toplo morje. Dobri pogoji nam omogočajo, da bomo lahko dosegli čim boljše plavalne rezultate. Veselimo se bronastih, srebrnih in zlatih delfinčkov. Za nagrado pa nas čaka večerni izlet z vlakcemdo Umaga. Pričakujte nas jutri ob 15.30 na postaji pred šolo.