Dragi učenci in učenke,prvi solski dan

novo šolsko leto bomo pričeli v ponedeljek, 1. septembra 2014, ob 8. uri.

Srečanje učencev, staršev in zaposlenih bo v atriju šole. Po nagovoru ravnateljice se boste učenci skupaj z razrednikom odpravili v učilnice in se pogovorili o vsem potrebnem za uspešen začetek šolskega leta. Po malici sledita dve uri pouka za učence od 2. do 4. razreda in tri ure pouka za učence od 6. do 9. razreda. S seboj prinesite pisalo, zvezek in šolske copate. Organizirano bo kosilo in podaljšano bivanje ter varstvo vozačev. Šolski avtobus bo začel voziti 1. septembra 2014 po običajnem razporedu.

Učenci 5. razreda, ki odhajajo v šolo v naravi, imajo odhod izpred šole ob 7.00.

Šolska knjižnica bo zaradi prenove zaprta predvidoma do 14. 9. 2014. Učenci, ki še niso dobili (vseh) učbenikov iz učbeniškega sklada, naj pridejo po učbenike v ponedeljek 1. 9. v glavnem odmoru.

Uspešno in zadovoljno šolsko leto 2014/2015. Oglejte si fotografije.

Ravnateljica s sodelavci