V juniju bodo učenci vračali in si izposojali nove komplete učbenikov. Vsi učbeniki morajo biti oviti v prozorno folijo ali ovitek. Učenci naj učbenike pregledajo doma, jih polepijo, uredijo, z ovitkov odstranijo nalepke z imeni in priimki! Vračajo naj celotne komplete naenkrat! V primeru, da bodo učenci vrnili poškodovane ali uničene učbenike ali jih izgubili, boste starši v skladu z 10. členom Pravilnika o upravljanju učbeniških skladov morali plačati odškodnino!

Vsak učenec naše šole, ki vrne komplet učbenikov za šolsko leto 2017/18, avtomatično naroča nov komplet učbenikov za prihodnje šolsko leto 2018/19. V primeru, da nameravate učbenike kupiti sami, pa prosim, da to sporočite v šolsko knjižnico do torka, 12. 6. 2018.

Edica Klanjšček Schlegel
skrbnica učbeniškega sklada