Spoštovani starši,

na osnovi novih podatkov vam sporočamo, da bo v času od 19. do 22. 5. 2020 potreben le prevoz učencev v smer Ozeljan-Šmihel. Zjutraj bo avtobus pobiral učence za to smer po ustaljenem urniku.
Po pouku prevoz v Osek-Vitovlje ne bo potreben, zato bo avtobus odpeljal vozače le v smer Ozeljan-Šmihel, in to že ob 13.00 (to bo v tem tednu edini popoldanski prevoz). Po tem urniku bo učence odpeljal že danes, 18. 5. 2020.
V času, ko je bila šola zaprta, so izvajalci že začeli z urejanjem odvodnjavanja in parkirišč. Izvedba je bila sprva predvidena za čas po koncu pouka. Nekatera dela bi se izvajala tudi po začetku novega šolskega leta. Glede na spremenjene okoliščine so z izvedbo začeli prej. Zaenkrat je onemogočena uporaba »glavnega« parkirišča. Starše, ki boste v času pred koncem šolskega leta vozili otroke v šolo, prosimo, da upoštevate navodila in oznake na parkirišču in gradbišču in za strpnost pri vožnji do in mimo šole.

Hvala za razumevanje in lep pozdrav
Zarja Hönn Marc
ravnateljica OŠ Šempas