V torek, 29. 5. 2018, smo v šolski knjižnici izpeljali še zadnje medgeneracijsko srečanje bralcev v tem šolskem letu.

Pogovarjali smo se o knjigi pisatelja Slavka Pregla Geniji brez hlač ter iz knjižnega dela prebrali daljši odlomek. Mladinski roman je zelo zanimiv in odpira ogromno možnosti za pogovor. Tudi v naši skupini je pogovor hitro stekel, vsi smo se strinjali, da je branje knjig tudi v času hitrega razvoja tehnologije zelo pomembno, saj brez bralne pismenosti enostavno v življenju ne gre. Branje pa je vsekakor tudi čudežno potovanje!
Dragi bralci!
Zahvaljujem se vsem vam, ki ste se letošnjih bralnih srečanj udeležili, in sicer našim učencem zadnjega triletja, učiteljicam, ravnateljici in zunanjim bralkam.

Knjižničarka

{gallery}Sola_17_18/BranjeMB{/gallery}