Na šoli je urejen učbeniški sklad, ki je namenjen vsem učencem od 1. do 9. razreda. Učenci si lahko v šolskem letu 2016/2017 brezplačno izposodijo komplete učbenikov. Starši se ob začetku šolskega leta s podpisom zavežejo, da bodo njihovi otroci lepo ravnali z učbeniki, oziroma jih bodo vrnili v dobrem stanju. Učenci morajo v začetku šolskega leta učbenike zaviti v prozorno folijo. Ob konce šolskega leta pa zavite učbenike vrnejo šoli. V primeru poškodbe ali izgube učbenika so učenci dolžni plačati odškodnino.

Vsak učenec naše šole, ki vrne komplet učbenikov za šolsko leto 2015/16, avtomatično naroča nov komplet učbenikov za učbeniški sklad za prihodnje šolsko leto 2016/17. V primeru, da nameravate učbenike kupiti sami, pa prosim, da to sporočite v šolsko knjižnico do petka, 17. 6. 2016.

Seznam učbenikov za š. l. 2016/2017: