IMG 20181205 083920Za sodelovanje na praznični tržnici se zahvaljujemo vsem, ki ste pekli okusne dobrote in ustvarjali čudovite izdelke ter vsem, ki ste tržnico obiskali. Hvala za vašo dobro voljo in prostovoljne prispevke. Oglejte si fotografije.

Spoštovani starši in učenci,

vabimo vas, da tudi letos sodelujete na DOBRODELNI PRAZNIČNI TRŽNICI, kjer bomo ponujali doma pripravljeno pecivo, venčke ter okraske, ki so jih izdelali učenci. Tržnica bo odprta v sredo, 5. decembra 2018, od 14.00 do 17.00, v večnamenskem prostoru.

Doma pripravljeno pecivo zavijte (npr. kartonasta ali plastična podlaga ovita v aluminijasto folijo, celofan …) in praznično dekorirajte (vrvice, rafija, storžki, vejice zelenja …). Prinesite ga v sredo, od 7.00 do 8.00, v večnamenski prostor. Denar, ki ga bomo zbrali s prostovoljnimi prispevki, bo namenjen ŠOLSKEMU SKLADU. V upanju, da bo dobrodelnost znova prežela naša srca, se vam zahvaljujemo za sodelovanje. Želimo vam prijetne praznike in vse dobro v novem letu.
Upravni odbor šolskega sklada