Učenci 5. razredov in učitelji so srečno prispeli v šolo v naravi na Debeli rtič in že plavajo v bazenu.

Vse lepo pozdravljajo in jim želijo prijeten dan

Torek: V šoli v naravi smo se razveselili sončnega dne. Po končanem pouku, smo se odpravili do plaže, nabrali nekaj školjk in uživali ob morju. Po plavanju in kratkem popoldanskem počitku že hitimo na pohod v Ŕesslov gaj. Na svidenje jutri z novimi informacijami.

Sreda: Zadnji septembrski dan smo komaj čakali, da se s kajaki popeljemo po morju. Šlo nam je odlično. Bili smo tako navdušeni, da bi kar ostali na plaži in namesto v bazenu zaplavali v morju. A kaj, ko je prehladno. Učitelje bomo poskušali prepričati, da bi malo počofotali popoldne.

Četrtek: Včerajšnji sončen popoldan smo izkoristili za ustvarjanje in družabne igre na plaži. Danes smo se podali v lov za skritim zakladom in še bolj raziskali okolico našega doma. Pri plavanju smo zelo napredovali in trudili se bomo za čim boljšega delfinčka. Čaka nas še nekaj zanimivih aktivnosti. O vseh doživetjih vam povemo jutri doma.

Učitelji: Margerita, Valentina in David

(Skupno 2.167 obiskov, današnjih obiskov 1)