Pozdravljeni!

Bil je 13. marec 2020 in zgodilo se je popolno zaprtje države. V marcu 2021 ste se vsi učenci in dijaki uspešno vrnili v šolske klopi. V pisanju in urejevanju tokratnih novic ste zopet v “lockdownu”, saj so vaše šole zaprte.

Vseeno pa nam je, skupaj z vami, učenci, dijaki, učitelji, mentorji … uspelo izvesti nekatera šolska in državna tekmovanja v znanju. Tudi rezultati so že na naši spletni strani. Čestitke vsem dobitnikom priznanj in hvala vsem za sodelovanje in pomoč.

Pri nas so priprave na organizaciji poletnih taborov, ustvarjalnih šol in delavnic že v polnem teku. Pokukajte na povezave v novicah.

Želimo vam čimbolj mirne velikonočne praznike ter prijetno branje in spremljanje naših novic. Ne pozabite nas spremljati tudi na naši spletni in Facebook strani.

Ostanite zdravi, ostanite pozitivni!

Ekipa ZOTKS