Dragi predstavniki otroškega,

30. nacionalni Otroški parlament letos v virtualni obliki. Vabljeni v spletno platformo OPIN.ME in izrazite svoje mnenje o temi Moja poklicna prihodnost do 30. aprila 2020.  Želimo, da se sliši vaš glas.Vabljeni ste, da izrazite svoje mnenje. Več o tem na infodrom 30. otroški parlament.

Vabimo vas k poslušanju oddaje Hudo!, ki bo v celoti namenjena temi Otroškega parlamenta. Slišite jo na 1. programu Radia Slovenija, od 9.05 do 11.00 ure.

Še povabilo mladim parlamentarcem, da oddate prispevke/razmišljanja za spletni časopis Časoris. Besedilo naj bo dolžine 2000 znakov s presledki. Avtor pripiše svoje podatke (ime, priimek, šola, razred) in doda fotografijo. Prispevek naj se pošlje na Časoris urednik@casoris.si in v vednost na petra.zega@zpms.si.